Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.00 PLN
Producent: compass
Jest to mapa dwustronna w skali 1:55'000. Przedstawia ciekawy, a przy tym niezwykle popularny odcinek polskiego wybrzeża od Łeby po Hel. Zasięg mapy na południu wyznaczają: Lębork i Gdynia.
Jest to teren atrakcyjny nie tylko pod względem wypoczynkowym. Bogata sieć szlaków turystycznych zachęca do aktywnego zwiedzania. Dzięki cieniowanej rzeźbie terenu można dokładnie rozpoznać Pradolinę Redy i Łeby oraz rzeźbę polodowcową: moreny czołowe lądolodu i wydmy przedpola lodowca. Na mapie przedstawiono: gęstą sieć szlaków turystycznych oraz Nadmorskie Parki Nordic Walking wraz z dokładnym przebiegiem, lokalizację wraków zatopionych w Zatoce Puckiej, Gdańskiej oraz w Bałtyku, porty i przystanie statków białej floty, fortyfikacje nadmorskie, latarnie morskie i pozostałe atrakcje turystyczne. Jest także wybrana baza noclegowa i gastronomiczna. Z praktycznych ciekawostek - dodano numery wejść na plaże. Mapa zawiera także plany centrów miejscowości nadmorskich: Łeby, Karwi, Pucka, Juraty, Władysławowa, Jastrzębiej Góry, Chałup, Jastarni i Helu.
Przebieg szlaków, jak i pozostała infrastruktura turystyczna zostały gruntownie sprawdzone podczas weryfikacji terenowej. Szczególnej uwadze polecamy międzynarodowe trasy rowerowe Eurovelo 10 i 13 - obie zaznaczone na mapie.

.

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  12,2x23,5 cm

 • ISBN: 

  9788381841115

 • Oprawa: 

  : laminowana

 • Rok wydania: 

  2020