Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.00 PLN
Producent: od.nowa
Kodeks drogowy znaj swoje prawa i obowiązki.
Jako odpowiedzialny kierowca lub pracownik służb mundurowych na pewno masz w małym palcu przepisy ruchu drogowego, jednak i tobie przyda się książkowe opracowanie Prawa o ruchu drogowym. Publikacja pozwoli ci w każdej chwili odświeżyć sobie wiedzę i sprawdzić aktualny stan prawny Kodeksu drogowego.
Dzięki lekturze Kodeksu drogowego uzupełnisz także wiedzę teoretyczną przed egzaminem na prawo jazdy. Z takim przygotowaniem na pewno zdasz w pierwszym terminie!
Przepisy ruchu drogowego w przejrzystym opracowaniu.
Czytając naszą publikację, dowiesz się wszystkiego m.in. na temat zasad ruchu drogowego, klasyfikacji znaków drogowych czy odpowiedzialności kierowcy za wykroczenia w przedmiotowym zakresie. Tekst w opracowaniu Anny Prus wyróżnia się czytelnością i łatwą nawigacją: poszczególne artykuły opatrzone są stosownymi nagłówkami i skatalogowane w obszernym skorowidzu, za pomocą którego błyskawicznie wyszukasz interesujący cię paragraf.
Kodeks drogowy co znajdziesz w publikacji?
najnowszy tekst jednolity ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz ustawy o kierujących pojazdami, z uwzględnieniem bieżących zmian,
najważniejsze przepisy wykonawcze do ww. ustaw.
Dla kogo?
policjanci, strażnicy straży miejskiej,
osoby prywatne uprawnione do kierowania pojazdami,
kursanci ośrodków szkolenia kierowców.

.

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Format: 

  10,5x17,8 cm

 • Ilość stron: 

  530

 • ISBN: 

  9788366265912

 • Oprawa: 

  : broszurowa

 • Rok wydania: 

  2020