Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.00 PLN
Producent: edgard
Książka przedstawia rzetelną wiedzę o jednej z najskuteczniejszych metod rozwiązywania problemów psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
Pierwsza część poradnika wprowadza w problematykę TPB i pomaga zrozumieć jej ideę. Prezentuje podstawowe informacje dotyczące historii i skuteczności terapii poznawczo-behawioralnej oraz ciekawostki związane z funkcjonowaniem ludzkiego mózgu.
Obszerna część praktyczna pokazuje, jak wykorzystać narzędzia TPB w praktyce. Kolejne rozdziały poświęcone są takim problemom jak długotrwały stres, depresja, destrukcyjna złość czy zamartwianie się. Autorka przedstawia liczne testy do autodiagnozy, omówienie istoty danego problemu oraz wskazówki, jak radzić sobie z trudnościami i zacząć czerpać radość z życia. Różnorodne techniki i ćwiczenia zaprezentowane w tej książce zachęcają do aktywnej pracy z myślami, przekonaniami i założeniami, które doprowadzą do trwałej przebudowy dotychczasowego stylu myślenia, funkcjonowania i życia.
Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?
przedstawia rzetelną wiedzę na temat terapii poznawczo-behawioralnej i odpowiada na pytania dotyczące skuteczności psychoterapii i samopomocy
zawiera praktyczne i konkretne rozwiązania, jak uwolnić się od negatywnego myślenia oraz osiągnąć wewnętrzną równowagę
wyjaśnia, czym są myśli automatyczne, przekonania kluczowe i pośredniczące, zniekształcenia poznawcze, oraz podpowiada, jak nad nimi zapanować
podpowiada, jak wykorzystać wiedzę psychologiczną do podniesienia jakości swojego życia
Książka ukazała się wcześniej pod tytułem Autoterapia. Pokonaj problemy, stres i lęki.

.

 • Autor: 

  Magdalena Staniek

 • Format: 

  16,5x23,5 cm

 • Ilość stron: 

  248

 • ISBN: 

  9788366404601

 • Oprawa: 

  : broszurowa

 • Rok wydania: 

  2020