Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: Święty wojciech
Uwierz w moc modlitwy!
Rewolucyjna, pouczająca, mądra, a przy tym głęboko biblijna ta książka pokaże ci, jak ważne są nasze modlitwy. To poprzez nie współpracujesz z Bogiem. Dutch Sheets inspiruje. Opowiada o modlitwie jej istocie i skuteczności z mądrością, łagodnością i humorem. Przeczytaj, a znajdziesz w sobie odwagę, by modlić się o niemożliwe.
Dutch Sheets jest pastorem i kaznodzieją. Wiele podróżował, nauczając w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Środkowej, Afryce i Europie. Jest też autorem kilku książek poświęconych duchowości chrześcijańskiej (najważniejszą z nich, Modlitwę wstawienniczą, trzymasz właśnie w rękach). Dutch wraz ze swą żoną Ceci i dwiema córkami mieszka w Colorado Springs.
Spotkało kogoś z was nieszczęście? Niech się modli. Jest ktoś radośnie usposobiony? Niech śpiewa hymny. Choruje ktoś wśród was? Niech sprowadzi kapłanów Kościoła, by się modlili nad nim i namaścili go olejem w imię Pana. A modlitwa pełna wiary będzie dla chorego ratunkiem i Pan go podźwignie, a jeśliby popełnił grzechy, będą mu odpuszczone. Wyznawajcie zatem sobie nawzajem grzechy, módlcie się jeden za drugiego, byście odzyskali zdrowie. Wielką moc posiada wytrwała modlitwa sprawiedliwego.
Jk 5,13-16

Azymut

 • Autor: 

  Dutch Sheets, Aleksandra Lewandowska

 • Ilość stron: 

  304

 • Rok wydania: 

  2019

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  15x22,5 cm

 • ISBN: 

  9788380650930