Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788381713665
Wysyłka od: 9.90 PLN
Odkryj wielki możliwości swego organizmu
W swojej kolejnej książce Autor koncentruje się na praktycznym zastosowaniu Matrycy Energetycznej w życiu każdego z nas. Umożliwia ona bowiem przekraczanie istniejących barier i dokonywanie tego, co uważamy za cuda. Są one w rzeczywistości naturalnymi, lecz dotychczas nieodkrytymi, możliwościami naszego organizmu. Co więcej powstawanie wielu z tych cudów można wyjaśnić korzystając z osiągnięć konwencjonalnych nauk.
Udokumentowane przypadki Ty także możesz stać się jednym z nich
Dzięki Fizyce cudów każdy będzie mógł poznać autentyczne przypadki, gdy najzwyklejsi
ludzie dokonywali cudownych uzdrowień swego ciała. Jak bowiem inaczej nazwać wyleczenie zatok lub regenerację zerwanego mięśnia wyłącznie za pomocą siły woli? Autor ujawnia, że cechy pozornie zarezerwowane dla wybranych są utkwione w każdym z nas. Wyjaśnia także, jak możemy je w sobie wyzwolić i wykorzystać dla dobra swego, swoich bliskich a nawet domowych ulubieńców.
Już dziś możesz zmienić swoje życie na lepsze
Pokonaj granice tego, co wydaje się być niemożliwym. Dowiedz się, jak przekuć ciężkie doświadczenia w coś pozytywnego i odmieniającego Twoje życie na lepsze. Skorzystaj z unikalnego połączenia filozofii wschodu, różnorakich religii i osiągnięć najnowszej medycyny.
Zostań cudotwórcą

Azymut

 • Autor: 

  dr Richard Bartlett

 • Ilość stron: 

  312

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  205x145 mm

 • ISBN: 

  9788381713665