Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788328158665
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Egmont
Dawno, dawno temu majestatyczni Celestianie przybyli na Ziemię z najdalszych zakątków kosmosu i powołali do życia trzy rasy: szlachetnych Przedwiecznych ze szczytów gór, złowrogich Dewiantów z morskich głębin i ludzi, którzy byli niewiadomą. Wkrótce boscy stwórcy powrócą, by osądzić mieszkańców Błękitnej Planety. Ich przybycie wstrząśnie posadami świata, rozbudzi dawne konflikty i zmusi ludzkość do rewizji całej swojej historii! Na szczęście może ona liczyć na pomoc nieśmiertelnych bohaterów, których w zamierzchłych czasach czciła jako bogów: odważnego Ikarisa, mądrej Theny, pełnej życia Sersi, chyżego Makkariego i potężnego Zurasa, Pierwszego z Przedwiecznych!
Oto ostatnia wielka opowieść napisana i narysowana dla Marvela przez Jacka Kirby'ego. Ten legendarny twórca komiksów przedstawia w niej alternatywne dzieje ludzkiej cywilizacji, czerpiąc obficie z mitologii, legend, motywów science fiction i własnej nieograniczonej wyobraźni.
Eleganckie polskie wydanie w powiększonym formacie zawiera nie tylko wszystkie dwadzieścia zeszytów serii, lecz także nostalgiczny wstęp Mike'a Royera, długoletniego współpracownika Kirby'ego, wybrane listy do czytelników, w których autor Przedwiecznych ujawnia swoje inspiracje, a także obszerne posłowie przedstawiające historię narodzin serii oraz dalsze losy bohaterów w uniwersum Marvela.
Historia Przedwiecznych zostanie na nowo opowiedziana w filmie Marvela pt. Eternals, którego premiera odbędzie się w 2021 roku.

Azymut

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Ilość stron: 

  392

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  344x225 mm

 • ISBN: 

  9788328158665

Polecamy