Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Pwn
Generación 1. Materiały ćwiczeniowe do języka hiszpańskiego dla klasy 7to bogaty zbiór różnorodnych atrakcyjnie przygotowanych pod względem rozwiązań dydaktycznych zadań językowych, które w pełni korelują z podręcznikiem Generación 1. Korelacja ta dotyczy zarówno treści, jak i stopnia trudności prezentowanych w materiałach ćwiczeniowych zadań i aktywności językowych.
Uczniowie znajdą tutaj ćwiczenia harmonijnie kształtujące wszystkie cztery sprawności językowe. Ćwiczenia te umożliwiają przede wszystkim powtórzenie i utrwalenie materiału lekcyjnego, w tym konsekwentną systematyzację poznanych na zajęciach szkolnych struktur leksykalno-gramatycznych.
Uczniowie odnajdą w ćwiczeniach m.in. zadania polegające na:
tworzeniu krótkich dialogów
redagowaniu prostych opisów
łączeniu krótkich tekstów ze zdjęciami bądź piktogramami
rozwiązywaniu krzyżówek
odgadywaniu słów z rozsypanek literowych
tłumaczeniu hiszpańsko-polskim i polsko-hiszpańskim
Ponadto w części zadań uczniowie zachęcani są do skorzystania z zasobów internetowych, by mogli tutaj poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę o języku hiszpańskim oraz byli w stanie odpowiednio ją zastosować w swoich odpowiedziach do zadań językowych zgromadzonych w materiałach ćwiczeniowych do podręcznika Generación 1.
Głównym celem materiałów ćwiczeniowych zgodnie z założeniami podstawy programowej dla szkół podstawowych jest kształcenie umiejętności sprawnego i skutecznego porozumiewania się w języku hiszpańskim przez uczniów, w szczególności w bliskich im sytuacjach życia codziennego.

Azymut

 • Autor: 

  praca zbiorowa

 • Ilość stron: 

  64

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  297x210 mm

 • ISBN: 

  9788326232107