Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: g3
Co to za galimatias? Co się stało z tymi wszystkimi wężami i kolorami? Czy ktoś jest w stanie to wszystko poukładać? Czerwony obok czerwonego, niebieski obok niebieskiego, żółty obok żółtego - to nie jest trudne! "Serpentyna. Kolorowe węże." to gra karciana dla dzieci w wieku od 4 lat, w którą może zagrać od 2 do 5 osób.
Dlaczego warto kupić tę grę?
- ma proste zasady, łatwe do zrozumienia nawet przez czterolatka
- uczy spostrzegawczości i poprawia refleks
- bardzo podoba się dzieciom
- karty wyprodukowane są z grubego kartonu, dzięki czemu są trwalsze i łatwiejsze do chwytania
- jest solidnie wykonana
- instrukcja jest prosta i przejrzysta
Cel gry
Zdobyć w czasie gry najwięcej kart, przez zebranie kompletnych i jak najdłuższych kolorowych węży.
Zasady gry
Gracze wspólnie układają na stole karty tak, by powstały z nich wielokolorowe węże. Karty dokładane są w ten sposób, by stykające się ze sobą brzegi kart miały identyczny kolor. Każdy wąż, by zapewnić punkty zwycięstwa, musi składać się z ogona, głowy i przynajmniej jednej karty tułowia. Osoba, która dokładając kartę stworzy kompletnego węża, zabiera go ze środka stołu i umieszcza zebrane karty przed sobą. Kartę można dowolnie obracać, aby pasowała do jednej z kart leżących na stole. Jeżeli gracz dobierze kartę, która nie może być dołożona do kart na stole, powinien umieścić ją oddzielnie i rozpocząć w ten sposób budowanie kolejnego węża. W talii są dwa jokery: jeden tęczowy ogon i jedna tęczowa głowa. Można je dołożyć do karty o dowolnym kolorze. Jeżeli dokładana karta pasuje do dwóch niedokończonych części węża leżących na stole, można połączyć je w całość.
Koniec gry
Zwycięża osoba, która uzbiera najwięcej kart. Jeżeli dwóch lub więcej graczy ma taką samą liczbę kart, to wygrywa gracz, któremu udało się stworzyć najdłuższego węża.
Zawartość pudełka:
- 50 kart
- instrukcja

Azymut

  • ISBN: 

    4+

Polecamy