Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788381478977
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Novae Res
Czasem nawet przeznaczenie się myli.
W deszczowy Dzień Świętego Walentego w centrum dużego miasta młody makler ginie w wypadku drogowym. Prostą z pozoru sprawę komplikuje brak świadków oraz to, że na ciele ofiary nie ma żadnych śladów. Hank Zaborski policyjny detektyw odkrywa zagadkowe powiązanie maklera ze sprawą seryjnego mordercy sprzed lat, który od dawna nie żyje. W toku śledztwa pojawiają się kolejne niewyjaśnione tajemnice, a fakty wydają się coraz bardziej sobie przeczyć.
Mroczny rewers to połączenie fatalizmu antycznej tragedii i napięcia z koszmarów Davida Lyncha. Historia, w której jak w życiu niczego nie da się przewidzieć, mimo że wszystko już jest zaplanowane.
Mocny, dający do myślenia thriller.
Polecam.
TOMASZ SABLIK
Mroczny rewers to chyba pierwszy kryminał metafizyczny. Jego autor buduje świat przedstawiony złożony z kompilacji gatunków i stylów w bardzo świadomy i przemyślany sposób. Powiedzieć, że ta powieść jest oryginalna, to jakby nie powiedzieć nic.
EWA STYKOWSKA, BIBLIAHORRORU.GA
Poruszająca historia o przemijalności ludzkiego życia, które we wszechświecie jest tylko małym nic nie znaczącym okruchem. Mroczny rewers to fantastyczne połączenie kryminału z elementami grozy. Byłam zauroczona pięknym językiem i niepowtarzalnym stylem, ponadto dzięki nieograniczonej wyobraźni autora czytelnik może wyruszyć w fascynującą podróż do innych wymiarów.
MARYLA PIENIĄŻEK, IG @HAUNTED_BOOKS
Piotr Ander - urodził się w Legnicy. Studiował filologię klasyczną i filologię polską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytecie Wrocławskim. Jako dziennikarz współpracował z tygodnikami Panorama Legnicka i Konkrety. Zadebiutował kontrowersyjną mininowelą Chłopiec. Jest laureatem zorganizowanego przez Portal Pisarski konkursu literackiego Prozo-pagnozja za opowiadanie Straganiarz.
Mroczny rewers to jego pierwsza powieść.

Azymut

 • Autor: 

  Piotr Ander

 • Ilość stron: 

  440

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • ISBN: 

  9788381478977

Polecamy