Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788380322851
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Wielka Litera
PIERWSZA AUTORYZOWANA BIOGRAFIA NEILA ARMSTRONGA, CZŁOWIEKA, KTÓREGO JEDEN MAŁY KROK ZMIENIŁ HISTORIĘ.
Jego legenda rozpoczęła się 20 lipca 1969 roku, gdy jako dowódca misji Apollo 11 stanął na Księżycu i wypowiedział słynne zdanie:
To jest mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości.
Spokojny i bezpretensjonalny. Choć to on dowodził załogą, która podjęła pierwszą daleką wyprawę w kosmos, nie lubił być nazywany Pierwszym Człowiekiem i zawsze podkreślał, że misja była zespołową pracą ponad 400 tysięcy Amerykanów. Dumny z roli, jaką odegrał, nigdy nie przekuł jej w maszynkę do zarabiania pieniędzy.
Fascynująca biografia, która pokazuje nie tylko życie Armstronga, ale i wartość jego dokonań dla całej ludzkości. Poznajemy człowieka zaangażowanego, pełnego poświęcenia, pewnego siebie i stanowczego, ale zawsze szanującego innych, lojalnego i skromnego optymistę, który unikał rozgłosu.
To fascynująca i ponadczasowa opowieść o potędze ludzkiego umysłu i sile wytrwałości.
Ta książka to historia niezwykłego człowieka, o wielkiej skromności i pracowitości. Neil Armstrong jest już na orbicie wieczności, ale jego dokonania są nieśmiertelne, pozostają z nam na Ziemi do końca Świata. Gen. Mirosław Hermaszewski
W swojej potężnej i dogłębnej biografii Armstronga Hansen osiągnął coś naprawdę niezwykłego. Opisując życie jednego człowieka, stworzył wspaniałą panoramę drugiej połowy XX wieku. Publisher Weekly
W kinach film na podstawie książki z Ryanem Goslingiem w roli Armstronga

Azymut

 • Autor: 

  James R. Hansen, Patryk Gołębiowski, Andrzej Lesz

 • Ilość stron: 

  528

 • Rok wydania: 

  2018

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  15x23 cm

 • ISBN: 

  9788380322851