Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: A Niech To
W książce znajdziesz:
niezbędną wiedzę na temat sprzętu oraz farb używanych przez face painterów
opis technik stosowanych przy malowaniu twarzy
praktyczne rady dotyczące organizacji pracy face paintera
opisy najczęstszych grzeszków popełnianych podczas malowania
wskazówki na temat reklamy i współpracy z klientami
Pamiętam czasy, kiedy zaczynałem swoją przygodę z animacją. Nie było wtedy miejsca, gdzie animatorzy mogliby dzielić się swoją wiedzą. Nie było szkoleń, kursów, podcastów, a o książkach można było tylko pomarzyć. Dziś na szczęście jest inaczej. Pojawiają się pasjonaci, którzy chcą rozwijać naszą branżę, do których niewątpliwie należy Marta.
Książka Face painting dla każdego w sposób lekki i przyjemny przekazuje niezbędne informacje, które pomagają wdrożyć się w świat malowania po ludzkim ciele. Napisana w formie poradnika prowadzi czytelnika za rękę, odkrywając przed nim kolejne tajniki tej pięknej sztuki, nie zapominając przy tym o istotnych kwestiach, takich jak organizacja, marketing czy relacja z klientami.
Choć daleko mi do face paintera i dla dobra ogółu lepiej żebym nigdy nikogo nie malował, to potrafię rozpoznać, kiedy przekazywana wiedza jest wartościowa. Drogi czytelniku, trzymasz w ręku potężny skarb, który popchnie Cię w kierunku spełniania się w Twojej pasji. Łap za pędzle i z pomocą tej książki wymaluj swoją karierę face paintera!
Bartosz Gembski, autor książek Muzyka Mikrofon Akcja! oraz Świetny Mikołaj
Solidna dawka wiedzy, którą polecam osobom, chcącym rozpocząć przygodę z profesjonalnym malowaniem twarzy. Książka przedstawia szereg istotnych aspektów sprzęt, charakterystykę pracy, relacje z klientem. Wszystko to zostało poparte faktycznym doświadczeniem i okraszone rozwiązaniami sprawdzonymi w boju.
Artur Błaszczyk, instruktor face paintingu, właściciel marki ABART Bodypainting

Azymut

 • Autor: 

  Marta Żochowska

 • Ilość stron: 

  112

 • Rok wydania: 

  broszurowa

 • Format: 

  235x165x7 mm

 • ISBN: 

  9788394797478