Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788394797454
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: A Niech To
Świetny Mikołaj to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy w okresie świątecznym chcieliby wcielić się w rolę ubranego na czerwono grubaska i roznosić dzieciom prezenty. Niezależnie od tego, czy chciałbyś podjąć się płatnych zleceń czy sprawić niespodziankę swoim pociechom, znajdziesz tu porady jak zostać takim Świętym Mikołajem, jakiego pamiętasz z własnego dzieciństwa. Okraszona humorem i wypełniona licznymi anegdotami książka ta podpowie Ci:
jak dobrać odpowiedni strój,
jak uniknąć kłopotliwych sytuacji,
w jaki sposób odpowiadać na niewygodne pytania dzieci,
co zrobić, aby wiarygodnie się prezentować,
jak pozyskiwać zlecenia na mikołajowe wizyty
oraz jak skutecznie na tym zarabiać?
Poradnik ten poprowadzi Cię za rękę i przygotuje do pracy w galeriach handlowych, szkołach, przedszkolach, na eventach firmowych, a także podczas domowych odwiedzin. Co więcej, dowiesz się jak organizować imprezy mikołajkowe ze śnieżynkami, elfami i dodatkowymi atrakcjami. Poznasz także prawdziwą historię Świętego Mikołaja, liczne ciekawostki z jego życia oraz jego aktualny wizerunek, który ukazuje dzisiejsza popkultura.
Książka ta dedykowana jest przede wszystkim animatorom, nauczycielom, wychowawcom oraz artystom występującym dla dzieci. To książka również dla rodziców, dziadków i dla każdego, kto traktuje pracę Świętego Mikołaja jako dodatkowe zajęcie lub marzy, by choć raz zarzucić worek na plecy i spróbować rozdać wszystkie prezenty w tę jedną magiczną noc.

Azymut

 • Autor: 

  Bartosz Gembski

 • Ilość stron: 

  162

 • Rok wydania: 

  2019

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  235x165x10 mm

 • ISBN: 

  9788394797454

Polecamy