Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788381105002
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Sonia Draga
Piętnastoletni Marco przez lata był tłamszony przez swego stryja Zolę, głowę klanu zmuszającego chłopaka do niewolniczego, przestępczego życia. Gdy Marco dowiaduje się, że stryj chce go okaleczyć, by zwiększyć jego możliwości zarobkowe, dokonuje niemożliwego wyrywa się z żelaznego uścisku krewnych. Ale szczęście chłopaka trwa krótko przypadkowe odkrycie mrożącej krew w żyłach tajemnicy klanu sprawia, że znów zmuszony jest do desperackiej walki o życie. Czy ratując siebie, zdecyduje się wydać stryja i pogrąży tym samym zamieszanego w sprawę ojca?
Dla Carla, Assada i Rose, powoli wgryzających się w śledztwo prowadzące do korupcji w sektorze bankowym, szwindlu na poziomie ministerialnym i odległej afrykańskiej dżungli, jasne jest, że nie tylko rodzina chce zamordować Marca. Mrck nie potrafi zapomnieć żarliwego spojrzenia chłopaka, a potężne, kłębiące się wokół niego siły wywołują w nim poruszenie.
Czy to zadanie przerośnie Departament Q?
Porywająca opowieść. Guardian
Doskonały thriller z zapierającą dech w piersiach wartką akcją, nadzwyczaj dobrze napisany, z niebanalną, świetnie skonstruowaną fabułą. Kolejny hit od Jussiego Adlera-Olsena. Ekstra Bladet
Wciągająca. Sunday Express

Azymut

 • Autor: 

  Jussi Adler-Olsen, Joanna Cymbrykiewicz

 • Ilość stron: 

  472

 • Rok wydania: 

  2018

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  14,3x20,5 cm

 • ISBN: 

  9788381105002

Polecamy