Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.00 PLN
Producent: papilon
Seria rekomendowana przez Ricka Riordana, autora Percy'ego Jacksona. Idealna dla fanów fantastyki i treści budowanych wokół mitów, dla czytelników w wieku 9-13 lat.
Historia Emily i Pegaza to jedna z tych powieści, po przeczytaniu których od razu szuka się kolejnego tomu. Autor łączy mitologię ze współczesnością. Powieść czyta się bardzo dobrze, co wynika z równego, szybkiego tempa akcji wysokiego poziomu literackiego, wyrazistego nakreślenia postaci bohaterów oraz magicznej atmosfery.
Płomień olimpijski słabnie i dlatego słabną moce bogów. Skrzydlaty Pegaz wyrusza do świata ludzi, żeby znaleźć dziewczynkę, która nosi w sobie przekazywany z pokolenia na pokolenie zapasowy płomień olimpijski. Niestety, szalejąca burza krzyżuje jego plany. Trafiony piorunem, ląduje na dachu wieżowca, tuż nad mieszkaniem Emily...
Czytając serię Pegaz:
przeniesiesz się w świat magii i fantazji
poczujesz się bohaterem niezwykłych przygód
z zapartym tchem będziesz dopingować Pegaza i Emily w walce o odbudowę Olimpu
poznasz, czym jest przyjaźń i odpowiedzialność
Książka podzielona na rozdziały, dlatego młody czytelnik nie poczuje się zmęczony i przytłoczony ilością tekstu.
Specjalnie dobrany papier oraz miękka oprawa sprawiają, że łatwiej się ją czyta. Srebrna folia na okładce wyróżnia serię na półce.
Książkę rekomenduje Rick Riordan, autor przygód Percy Jacksona. Pisze o niej: Udana mieszanka nowoczesnej przygody i klasycznej fantazji.
W serii: Pegaz. Ogień życia, Pegaz. Walka o Olimp, Pegaz. Nowi olimpijczycy, Pegaz. Początki Olimpu, Pegaz. Olimp w stanie wojny

Azymut

 • Autor: 

  Kate O'Hearn

 • Ilość stron: 

  392

 • Rok wydania: 

  2015

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  12,5x19,5 cm

 • ISBN: 

  9788324521135