Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788392062165
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Miasto Kobiet
Aneta Pondo, naczelna Miasta Kobiet, zaprosiła do rozmowy 5 inspirujących, niepokornych specjalistów i zadała im mocne pytania. A oni odpowiedzieli, szczerze, bezkompromisowo. Tak powstała książka dla osób, które szukają inspiracji, jak żyć i jak przekuwać pasje w biznes. Uniwersalne prawdy zostały w niej przefiltrowane przez indywidualne doświadczenie konkretnych osób.
Mocne rozmowy to 5 wywiadów, które z powodzeniem zastąpią wiele poradników. To ponad 300 stron sprawdzonych patentów od osób, które pomimo przeciwności osiągnęły sukces i odnalazły wewnętrzny spokój. Każda na swój niepowtarzalny sposób. Od każdej możemy się wiele nauczyć.
Rozmowy są do bólu szczere, bezkompromisowe i autentyczne. Monika Jurczyk, Ola Budzyńska, Dagmara Skalska, Joanna Hussakowska i Michał Godlewski dzielą się trudnymi i budującymi doświadczeniami. Mówią o depresji, stracie, rozstaniach, walce z perfekcjonizmem, poszukiwaniach siebie i własnej drogi. Stają przed Anetą Pondo nago, dosłownie i w przenośni jeden z wywiadów rozmówczynie kończyły nago, na Mazurach, podczas warsztatów tańca.
BOHATEROWIE MOCNYCH ROZMÓW:
Ola BudzyńskaPani Swojego Czasu, blogerka, autorka kursów, książek i podcastów związanych z zarządzaniem czasem i prowadzeniem biznesu online.
Buntuję kobiety, żeby koszula męża i smarki dzieci nie były przypisane do naszej roli. Podpisałyśmy taką umowę? Urodziłyśmy się kobietami i dostałyśmy certyfikat, że przy okazji będziemy prasować, wychowywać, bawić?
Dagmara SkalskaPozytywna Egoistka, pisarka, blogerka, trenerka rozwoju osobistego, buddystka, instruktorka Calligraphy Health System.
Gdy spotkałam Lamę, powiedział: Nie ma powodu, żeby cierpieć. Pomyślałam wtedy: Jak to nie ma powodu, żeby cierpieć?. Kilka powodów na pewno by się znalazło. Straciłam męża, firmę, dom obciążony kredytem hipotecznym. Nie miałam gdzie mieszkać, zostałam bez niczego, z wielkim długiem. Wiec jak to nie ma powodu, żeby cierpieć?
Joanna Hussakowskaaktorka, trenerka 5Rytmów metody pracy z ciałem w ruchu. Prowadzi regularne zajęcia w pięciu miastach w Polsce, organizuje warsztaty, m.in. Nagość.
Siedziałam ostatnio na warsztatach na pomoście. Szósta rano, a ja myślę: kurna, wszyscy o tej duchowości, a ja jestem wilczyca, która po prostu może pomóc ludziom nauczyć się, jak przetrwać na ziemi.
Monika JurczykOsa, osobista stylistka, pierwsza w Polsce personal shopperka, autorka książek o stylu i dress codzie. Uczy, doradza, chodzi z klientami na zakupy, przegląda cudze szafy.
Nie chciałam, żeby moja nowa książka była kolejnym poradnikiem przekonującym, że jak kupisz takie i takie buty, to będziesz wyglądać dobrze, a jak będziesz wyglądać dobrze, to będziesz szczęśliwa. Bo ja wyglądam zawsze dobrze, a nie zawsze jestem szczęśliwa, więc to jednak tak nie działa.
Michał Godlewskibreathworker, założyciel Instytutu Oddechu, autor Inteligencji oddechu' książki wprowadzającej w praktyki oddechowe.
Zaryzykowałbym stwierdzenie, że praca z oddechem jest równoważna z terapią. Człowiek ma w niej odczucia przepełnienia spokojem, które w terapii też się czasem wydarzają, podobnie jak uczucia przepełnienia wdzięcznością albo radością.

Azymut

 • Autor: 

  Aneta Pondo

 • Ilość stron: 

  304

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  205x145x20 mm

 • ISBN: 

  9788392062165