Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Edgard
Nowe wydanie bestsellera! 8 godzin nagrań profesjonalnych lektorów!
HISZPAŃSKI. Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka hiszpańskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić umiejętności językowe, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.
KURS uczy 3200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Hiszpanii.
KSIĄŻKI zawierają zestawy słówek, dialogi, ćwiczenia utrwalające, 31 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.
WYSOKIEJ JAKOŚCI NAGRANIA profesjonalnych lektorów (blisko 8 godzin) pozwalają osłuchać się z językiem oraz poznać poprawną wymowę.
HISZPAŃSKI. Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka łączy naukę z podręcznikiem i słuchanie nagrań native speakerów. Pakiet polecany do samodzielnej nauki w podróży,w domu, na spacerze czy w samochodzie.
Hiszpański. Krok po kroku:
8 godzin wysokiej jakości nagrań native speakerów
dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami
3200 niezbędnych słów i zwrotów
przystępnie objaśniona gramatyka
ćwiczenia z odpowiedziami
ciekawostki o kulturze i obyczajach

Azymut

 • Ilość stron: 

  400

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  zintegrowana

 • Format: 

  190x135 mm

 • ISBN: 

  9788366404687