Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Edgard
100 rozwijających zabaw logopedycznych dla przedszkolaków
Gimnastyka języka. Zabawy logopedyczne (36 lat) to zestaw 100 zabaw wspierających prawidłowy rozwój artykulacji u przedszkolaków. Zadania utrwalają poprawną wymowę głosek sprawiających najczęstsze trudności, pomagają budować prawidłowe nawyki oddechowe oraz rozwijają słuch fonematyczny, który wpływa na wymowę dziecka, a w przyszłości również na umiejętności czytania i pisania.
Zabawy usprawniające narządy mowy
Zabawy logopedyczne zostały opracowane przez Monikę Sobkowiak, neurologopedę i nauczycielkę edukacji przedszkolnej. Ich celem jest usprawnienie pracy narządów artykulacyjnych: języka, warg i podniebienia, aby zapobiec pojawieniu się wad wymowy lub wesprzeć podjętą już terapię logopedyczną.
Na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach znajdują się zagadki i łamigłówki o różnym stopniu trudności, które zachęcają do zabaw artykulacyjnych, oddechowych i słuchowych. Atrakcyjnym poleceniom towarzyszą kolorowe ilustracje Macieja Łazowskiego. Dołączony do zestawu flamaster suchościeralny pozwala wielokrotnie rozwiązywać zadania.
Wskazówki dotyczące rozwoju wymowy u przedszkolaków (36 lat) pomagają zrozumieć, jak ważne są sprawne narządy mowy, dzięki którym dziecko będzie mogło precyzyjnie artykułować głoski i składające się z nich słowa i zdania. W książce znajdują się również podpowiedzi, jak pracować z dzieckiem w domu i na co warto zwrócić uwagę podczas wspólnych zabaw.
Rozwój
rozwój mowy, grafomotoryka, spostrzegawczość, myślenie logiczne
Autorzy
Monika Sobkowiak nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda. Autorka bloga Pani Monia, który jest kopalnią inspiracji dla twórczych nauczycieli.
Maciej Łazowski grafik i ilustrator. Autor komiksów i książek dla dzieci. Absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Mieszka w Warszawie ze swoją żoną Urszulą i świnką morską Drakulą.
W serii również
Rysuję i zgaduję z mewą Ewą (34 lata)
Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem (45 lat)
Rysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem (45 lat)
Rysuję i zgaduję z kangurem Arturem (46 lat)
Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką (56 lat)

Azymut

 • Autor: 

  Monika Sobkowiak, Maciej Łazowski

 • Ilość stron: 

  60

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  16x22x4 cm

 • ISBN: 

  9788366404878