Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788366404854
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Edgard
Pakiet Emocje 2+ (karty obrazkowe + poradnik) pomaga rozpoznawać i nazywać podstawowe uczucia, takie jak: radość, smutek, zaskoczenie, gniew. Maluchy nauczą się je rozróżniać i nazywać w naturalny sposób, czyli podczas wspólnej zabawy z opiekunami, a dzięki dodatkowym ćwiczeniom również adekwatnie reagować na osoby w ich otoczeniu, które przeżywają podobne emocje.
Ekscytujący sposób na poznanie świata emocji
Zestaw Emocje 2+ zawiera poradnik dla opiekunów oraz 17 kart obrazkowych. Na kartach zamieszczono kolorowe, realistyczne fotografie twarzy osób w różnym wieku (awers) oraz wyrazy ekspresywne (rewers). Zabawy z kartami wspierają naukę rozpoznawania emocji wyrażonych za pomocą mimiki twarzy, a wyrazy ekspresywne pomagają wyrazić uczucia przedstawione na obrazku i wzbogacają zasób słownictwa dziecka, wspomagając tym samym rozwój mowy. Dzięki zabawom maluchy będą miały okazję, by nauczyć się rozpoznawać i nazywać sytuacje społeczne, w których odczuwamy określone stany emocjonalne, oraz lepiej radzić sobie z własnymi emocjami i rozumieć uczucia innych.
Poradnik zawiera komentarz Natalii i Krzysztofa Minge, psychologów dziecięcych, dotyczący rozwoju społeczno-emocjonalnego dzieci oraz pomysły na gry i zabawy z kartami.
Karty z zaokrąglonymi rogami zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość.
Rozwój:
mowy, nauki czytania, poznawania świata, koordynacji oko-ręka
Emocje to nowe wydanie bestsellera Poznaję świat. Emocje.
W serii również:
W lesie (karty obrazkowe + poradnik)
W morzu (karty obrazkowe + poradnik)
Pierwsze słowa (karty obrazkowe + poradnik)
Angielski Owoce i warzywa (karty obrazkowe + poradnik)
Angielski Kolory (karty obrazkowe + poradnik)

Azymut

  • Ilość stron: 

    40

  • Rok wydania: 

    2020

  • Oprawa: 

    twarda

  • Format: 

    11x11x2,5 cm

  • ISBN: 

    9788366404854