Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788381293921
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Sine Qua Non
Jesteśmy śmiali, zwyciężamy.
Brytyjskich żołnierzy sił specjalnych SAS uważa się za najlepszych z najlepszych. Elitarna jednostka szczyci się niezrównaną reputacją, którą zawdzięcza wszechstronności swoich żołnierzy, potrafiących nie tylko świetnie walczyć, ale także dopasować się do każdej sytuacji i wtopić się w tło jak kameleon.
Komandosi hartują się oraz udoskonalają w najbardziej wymagających środowiskach, ale wiele z ich technik można z powodzeniem przenieść do codziennego życia. W Odważni wygrywają znajdziecie opisy sytuacji, z którymi styka się każdy z nas, i propozycje rozwiązań taktycznych zainspirowanych szkoleniami i doświadczeniami bitewnymi SAS.
Czterej autorzy: snajper, uczestnik morskich operacji antyterrorystycznych, ekspert od materiałów wybuchowych, uczestnik misji na Bałkanach i Afganistanie gwiazdy programu SAS. Odważni wygrywają pokazują, jak umiejętność radzenia sobie z ekstremalnymi wyzwaniami można zastosować w każdym środowisku. Ich porady dotyczące między innymi negocjacji, zarządzania ludźmi, motywacji i wytrwałości zwiększą waszą skuteczność w zarządzeniu zespołem, przy zakupie domu, podczas rozmowy o pracę, pomogą wam też poradzić sobie z odrzuceniem.

Azymut

 • Autor: 

  Ant Middleton, Colin Maclachlan, Matthew Ollerton

 • Ilość stron: 

  215x150 mm

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • ISBN: 

  9788381293921

Polecamy