Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: drzewo babel
O dzieciństwie, które nas kształtuje. O miłości, która nas okalecza. O przebaczeniu i odkupieniu, które mimo wszystko są możliwe. Tryptyk życia pewnej rodziny.
Widać było tylko szczęście, powieść nominowana do Nagrody Goncourtów, to czwarta już ukazująca się w Polsce książka Grgoire'a Delacourta. Pisarza celującego w subtelnych portretach bohaterów w ich uwikłaniach rodzinnych, bohaterów uchwyconych w momencie życiowego przełomu, wielkiej szansy lub upadku, mroku jak Antoine, bohater najnowszej powieści. Bo gdzie i kiedy widać tylko szczęście? Na fotografii? Antoine, przeglądając stosy zdjęć swej rodziny, konstatuje z goryczą, że te, gdzie widać tylko szczęście, nie pokazują zła, które już wówczas nadciągało.
...Zrozumieć, to zrobić krok olbrzyma ku drugiemu człowiekowi. To początek przebaczenia...
Grgoire Delacourt (ur. w 1960 roku w Valenciennes) - w 1978 roku, dokładnie w dniu osiemnastych urodzin, jego pierwszy artykuł trafia na łamy dziennika Le Monde. Od 1982 roku zaczyna tworzyć reklamy, a w 2004 zakłada własną agencję reklamową.
W 2011 roku ukazuje się Pisarz rodzinny, jego debiut literacki, nagrodzony m.in. Prix Marcel Pagnol, Rive Gauche a Paris, Coeur de France. Rok później wydaje drugą powieść, Listę moich zachcianek przeniesioną na ekran w 2014 roku. Potem Na pierwszy rzut oka. Wszystkie jego książki trafiają na listy bestsellerów, a prawa do nich zostają sprzedane do ponad 35 krajów.

Azymut

 • Autor: 

  Grgoire Delacourt

 • Ilość stron: 

  252

 • Rok wydania: 

  2019

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  13,5x20,5 cm

 • ISBN: 

  9788364488061

Polecamy