Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Edgard
Zabawy rozwijające wiedzę o świecie
Zestaw Co jedzą zwierzęta? Układanki malucha (13 lata) zawiera 10 dwuelementowych puzzli przedstawiających zwierzęta gospodarskie oraz egzotyczne w realistycznych otoczeniu. Podczas zabawy z puzzlami maluchy poznają bliższe i dalsze otoczenie, rozwijają wiedzę o świecie oraz koncentrację uwagi. A dzięki próbom dopasowywania do siebie elementów doskonalą koordynację oko-ręka.
Trening koncentracji i spostrzegawczości
Co jest przysmakiem myszy? Czym żywią się żyrafy? Kto lubi banany? Atrakcyjny temat związany z życiem zwierząt dostarczy dzieciom wiele radości, a przy okazji nauczy je różnicowania kształtów i łączenia ze sobą elementów w pary. Dzięki zabawie z układanką maluchy będą miały okazję, by ćwiczyć sprawność rąk i precyzję ruchów.
Barwne ilustracje Gabrieli Bieniek-Zaremby zostały tak przygotowane, aby dziecko mogło samodzielnie ocenić, czy poprawnie wykonało zadanie. Pełne szczegółów obrazki z życia zwierząt przykuwają uwagę maluchów i zachęcają je do opowieści o życiu zwierzątek oraz sposobach zdobywania przez nie pokarmu, wzbogacając przy tym słownik dziecka.
Puzzle zostały wykonane z grubej tektury, aby łatwo było je chwycić małym rączkom.

Azymut

 • Autor: 

  Gabriela Bieniek-Zaremba

 • Ilość stron: 

  16x13 cm

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  pudełko

 • ISBN: 

  5903792767067