Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788375796940
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Galaktyka
Twoje ciało jest tak zaprojektowane, aby chronić cię przed bólem, funkcjonować we właściwym ułożeniu i z lekkością by zarówno stabilizacja, jak i ruch miały początek w powięziowym środku ciężkości i wewnętrznym rdzeniu.
Z książki Karen Gabler Ciało - konstrukcja doskonała. Sieć nerwowo-mięśnowo-powięziowa w skutecznej terapii przewlekłego bólu dowiesz się, jak odnaleźć swój środek ciężkości, używając oddechu oraz jak za pomocą delikatnych ruchów znaleźć swój wewnętrzny rdzeń. Dzięki temu ból stanie się tylko niemiłym wspomnieniem, a ty zaczniesz żyć we własnym Zrównoważonym Ciele.
U podstaw treningu zrównoważonego ciała leży zrozumienie, że powięź, która została gdzieś zablokowana i jest napięta, może być przywrócona do właściwego ułożenia i ponownie nawodniona, a dzięki ruchowi i oddechowi można ją utrzymać w takiej kondycji na dłużej.
Karen Gabler wykorzystuje swoje ponad trzydziestoletnie doświadczenie w pracy z ciałem metodą hands-on, nauczycielki ruchu i jogi oraz własne doświadczenia z praktyki jogi, aby przekazać przełomowe informacje i opisać innowacyjne techniki służące leczeniu przewlekłego bólu. Książka zawiera ilustracje umożliwiające lepsze zrozumienie wewnętrznej architektury ludzkiego ciała oraz techniki lekkiego i pełnego gracji ruchu. Autorka dokładnie, niczym przez szkło powiększające, przygląda się wewnętrznym mechanizmom działającym w najgłębszych warstwach ludzkiego ciała oraz sposobom ich wykorzystania w życiu codziennym.

Azymut

 • Autor: 

  Karen M. Gabler

 • Ilość stron: 

  192

 • Rok wydania: 

  2018

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  24x16,5 cm

 • ISBN: 

  9788375796940

Polecamy