Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Edgard
Nowa edycja bestsellera! 6 godzin nagrań profesjonalnych lektorów!
NIDERLANDZKI. Krok za krokiem to kurs do kompleksowej nauki języka niderlandzkiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.
KURS uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Niderlandów.
KSIĄŻKI zawierają zestawy słówek, dialogi, ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, m.in. szyk zdania, czasy gramatyczne, użycie bezokolicznika, imiesłowy.
WYSOKIEJ JAKOŚCI NAGRANIA profesjonalnych lektorów (6 godzin) pozwalają osłuchać się z językiem oraz poznać poprawną wymowę.
NIDERLANDZKI. Krok za krokiem to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka łączy naukę z podręcznikiem i słuchanie nagrań native speakerów. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki
w podróży, w domu, na spacerze czy w samochodzie.
Niderlandzki. Krok za krokiem:
6 godzin wysokiej jakości nagrań native speakerów
dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami
3000 niezbędnych słów i zwrotów
przystępnie objaśniona gramatyka
ćwiczenia z odpowiedziami
ciekawostki o kulturze i obyczajach

Azymut

 • Ilość stron: 

  286

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  zintegrowana

 • Format: 

  190x135 mm

 • ISBN: 

  9788366404694