Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Książka "Wnętrza w gastronomii" napisana przez Jolantę Nowak-Wicherską (projektantka wnętrz, architekt krajobrazu w firmie Przytulne Wnętrze - Jolanta Nowak-Wicherska oraz konsultantka w zakresie aranżacji wnętrz w HorArt Horeca Academy Poland) wbrew pozorom nie omawia jedynie aranżacji wnętrz. Nie jest też typowym poradnikiem. To dwustustronicowe połączenie podręcznika, przewodnika, księgi inspiracji oraz ćwiczeń. Dzięki temu samodzielnie wybierzesz, które z tych części są najlepsze właśnie dla Ciebie.

I. Przygotuj się - znajdziesz tu wiele informacji m.in. na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy na najem lokalu, jaką wybrać formę prawną dla swojej działalności, jak przygotować się do rozpoczęcia biznesu. W tej części znajdują się dwa rozdziały pisane przez Macieja Zarzeckiego.
II. Planujemy zaplecze - dowiesz się, jakich materiałów możesz użyć. Przeczytasz o przykładach dotyczących HACCP, GMP i GHP (rozdział gościnny autorstwa Marty Teterycz). Dowiesz się, jakie dokumenty musisz mieć, by przejść przez odbiór lokalu oraz czy kontakt z sanepidem jest taki straszny.
III. Urządzamy salę dla gości - Poznasz zasady, których warto przestrzegać, by wnętrze było atrakcyjne, wygodne (dla gości i obsługi) oraz bezpieczne i dostępne dla osób z obniżoną sprawnością.
IV. Inspiracje - większość tego rozdziału stanowią zdjęcia, które mają pobudzić Twoją wyobraźnię i zachęcić do działania.
V. Informacje dodatkowe.
VI. Miejsce na Twoje przemyślenia, notatki i wykonywane zadania, jeżeli wolisz je robić w innym miejscu, niż zaplanowałam.

Azymut

 • Autor: 

  Jolanta Nowak-Wicherska

 • Ilość stron: 

  200

 • Rok wydania: 

  2019

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  16,5x22,5 cm

 • ISBN: 

  9788394946623