Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788366404984
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Edgard
Angielski. Niezbędne zwroty to nowoczesny kurs przeznaczony dla osób znających język angielski na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (A2-B1). Ucz się w wolnej chwili i w dowolnym miejscu: w drodze do pracy, na siłowni, a nawet w samochodzie.
Kurs to ponad 1000 gotowych zwrotów i wyrażeń przydatnych do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. W skład kursu wchodzą: książka oraz nagrania MP3, które pozwolą na naukę w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu. Dodatkowo dołączono 70 ćwiczeń utrwalających oraz testy podsumowujące. Tematy związane są z sytuacjami, które występują w życiu na co dzień. Bez problemu będziesz umiał przedstawić się, zapytać o drogę, zrobić zakupy i umówić się na spotkanie. Nowa edycja bestsellera zawiera dodatkowe wątki związane z pieniędzmi, wyglądem, jedzeniem, zdrowiem oraz pogodą.
Książka zawiera materiał leksykalny, ćwiczenia utrwalające oraz testy podsumowujące. W 24 rozbudowanych rozdziałach znajdują się zwroty i wyrażenia na każdą okazję. Dodatkowo fragmenty książki zawierają ćwiczenia oraz testy utrwalające poznany materiał. Na końcu książki znajdziesz praktyczny słowniczek z najbardziej przydatnym słownictwem.
Ponad 3 godziny wysokiej jakości nagrań profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem i utrwalić prawidłową wymowę. Uczysz się słówek oraz rozumienia ze słuchu bez konieczności zaglądania do książki!
Angielski. Niezbędne zwroty to:
- nowa edycja bestsellera
- książka, płyta CD i nagrania MP3
- ponad 3 godziny wysokiej jakości nagrań native speakerów
- ponad 1000 gotowych wyrażeń wraz z przykładowymi zdaniami
- 70 ćwiczeń utrwalających i testy podsumowujące
- praktyczny słowniczek na końcu książki
- słówka oraz gotowe wzorce komunikacyjne w formie zwrotów i pytań

Azymut

 • Autor: 

  Jakub Bero, Katarzyna Wiśniewska

 • Ilość stron: 

  184

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  zintegrowana

 • Format: 

  13,5x19 cm

 • ISBN: 

  9788366404984