Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9780194113984
Wysyłka od: 9.90 PLN
Oxford Discover Futures to kurs dla starszych, ambitnych nastolatków, który wyposaża ich w umiejętności 21. wieku, bazując na strategii odkrywania świata.
Poziom:A2-C1
Oxford Discover Futuresrozpala wyobraźnię uczniów poprzez pytania i zadania wymagające krytycznego myślenia, komunikacji, współpracy i kreatywności; kurs przygotuje uczniów do sukcesu i efektywnego działania w szkole i poza nią.
Oxford Discover Futuresjest cześcią serii Oxford Discover Family, składającej się zShow and TelliOxford Discover.

Wyjatkowo atrakcyjne elementy kursu to filmy zintegrowane z treścią podręcznika, do użycia na początku i końcu rozdziału, prowokujące do rozmowy i debaty.
Specjalnie zaprojektowane lekcje uczą płynności w ramach czterech sprawności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania, rozwijają umiejętności uczenia się przez całe życie i zainteresowanie różnymi gatunkami literackimi oraz ćwiczą pisanie dłuższych tekstów.
Bogaty zestaw materiałów dla nauczyciela w Teachers Resource Centre wspierają lektora w prowadzeniu zajęć.
Classroom Presentation Tool to podręcznik i zeszyt ćwiczeń na ekranie. Oprogramowanie przyciąga uwagę uczniów w czasie lekcji, a także umożliwia zdalną prezentację materiału.

Atrakcyjne dla uczniów treści i interaktywne zadania z automatycznymi odpowiedziami to platforma Online Practice, gdzie znajdują się również nagrania wideo i audio. Kod do Online Practice znajduje się w zeszycie ćwiczeń. Online Practice oferuje lektorom możliwość zadawania, automatycznego oceniania, monitorowania wyników i tworzenia raportów.

Kurs bogaty w materiały dodatkowe i uzupełniające, polecany głównie dla prywatnych szkół
językowych i grup dwujęzycznych.

Azymut

 • Autor: 

  Ben Wetz, Jayne Wildman and Fiona Beddall

 • Ilość stron: 

  280x217 mm

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • ISBN: 

  9780194113984