Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788366404663
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Edgard
Nowa edycja bestsellera! 6 godzin nagrań profesjonalnych lektorów
ANGIELSKI. Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić umiejętności językowe, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.
KURS uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Wielkiej Brytanii.
KSIĄŻKI zawierają zestawy słówek, dialogi, ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia. Dołączone do zestawu tabele zawierają naj ważniejsze czasowniki nieregularne oraz czasy gramatyczne.
WYSOKIEJ JAKOŚCI NAGRANIA profesjonalnych lek torów (6 godzin) pozwalają osłuchać się z językiem oraz poznać poprawną wymowę.
ANGIELSKI. Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka łączy naukę z podręcznikiem i słuchanie nagrań native speakerów. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, na spacerze czy w samochodzie.
ANGIELSKI. Krok po kroku:
6 godzin wysokiej jakości nagrań native speakerów
dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami
3000 niezbędnych słów i zwrotów
przystępnie objaśniona gramatyka
ćwiczenia z odpowiedziami
tabele gramatyczne

Azymut

 • Ilość stron: 

  392

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  zintegrowana

 • Format: 

  13,5x19 cm

 • ISBN: 

  9788366404663