Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788327125293
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Publicat
MISKA SZCZĘŚCIA to propozycja dla wszystkich, którzy lubią niebanalne, ale jednocześnie bardzo proste posiłki. W tym niepozornym naczyniu możesz podać pożywne, pyszne i kolorowe dania. Chociaż moda na bowl food przybyła do nas z Azji, z przystankiem na Hawajach, to ma również swoje odbicie w polskich tradycjach kulinarnych.
Zainspiruj się lokalnymi i sezonowymi składnikami, wybierz ulubione dodatki, przypraw miłością i szczyptą improwizacji. Podaj w ulubionej misce. I rozkoszuj się tym, co najlepsze.
Zrób MISKĘ SZCZĘŚCIA po polsku. Tu i teraz.
W smakowitej misie Laury Osęki spotkały się same dobra. Szczere i autentyczne, przypominają o sensie jedzenia bezcennej prostocie w czasach nadmiaru. Otulają ciepłem, nie tylko w chłody, a ich dobroduszna energia płynie prosto z serca. Szczęście jest tuż obok. Wystarczy sięgnąć po ukochaną miskę.
(Daria Pawlewska redaktorka naczelna magazynu KUKBUK)
Podoba mi się idea tej książki, bo utwierdza mnie w przekonaniu, że inspiracją do pysznego i zdrowego gotowania może być wszystko. Pora roku, wspomnienia, wycieczka na targ, ale i naczynie, jakim jest miska. Przypomnij sobie. To pierwsze naczynie, z którego jedzą dzieci. Idealne na każdą porę dnia. Doskonałe na zupę, sałatkę czy poranną owsiankę. O tym jest ta książka o codziennym, zdrowym i kolorowym gotowaniu. Smacznego!
(Grzegorz Łapanowski kucharz, właściciel Food Lab Studio, założyciel Fundacji Szkoła na widelcu)
A book full of fresh and unique ideas, which also covers the basics. Prepare to be surprised Laura's food is simple yet innovative. I wish I'd had it when I was 20.
/Książka pełna świeżych i unikatowych pomysłów, która zawiera też podstawy. Przygotuj się na niespodziankę jedzenie Laury jest proste, ale innowacyjne. Szkoda, że nie było tej książki, gdy miałam 20 lat./
(Zuza Zak autorka książki Polska. New Polish Cooking; zuzazak.com)
---
10% dochodu Autorki ze sprzedaży książki zostanie przekazane na rzecz domu tymczasowego Kocia Łapka.
PATRONI MEDIALNI: KUKBUK, Gotujmy.pl, Food Service, KUCHNIA. Magazyn dla smakoszy, Beszamel.pl, Czytaj Skład
PARTNERZY WYDANIA: Wekujemy.pl, I Love Nature, Makutra.com
O TWÓRCACH KSIĄŻKI:
LAURA OSĘKA Gotująca psycholożka i psychodietetyczka. Od lat kolekcjonuje książki kucharskie, kocha zwierzęta, a czworonożni przyjaciele znaleźli pod jej dachem swój dom. Gdy nie gotuje, wykłada, pracuje z pacjentami, prowadzi warsztaty albo jeździ swoim starym fordem taunusem.
JAROSŁAW ROGER BERDAK Syn artysty fotografika, rzemieślnik i fotograf. Gdy nie fotografuje, wytwarza piękne przedmioty z drewna pod marką I love nature. Gdyby nadarzyła się okazja, zamieszkały na Jukonie.

Azymut

 • Autor: 

  Osęka Laura

 • Ilość stron: 

  208

 • Rok wydania: 

  2018

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  17x22 cm

 • ISBN: 

  9788327125293