Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788327125651
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Publicat
Produkty dobrej jakości są dziś dostępne dla wszystkich, a przygotowanie zdrowego posiłku wcale nie musi zabierać dużo czasu i energii. Wystarczy zgromadzić pewną wiedzę i rozwinąć kreatywność. Pokazujemy, jak w mądry sposób podejść do kwestii zakupów i gotowania, by cieszyć się pysznymi daniami.
Wiele osób nie lubi czytać składu na opakowaniach. Działa tu podobny mechanizm jak w każdej nowej sytuacji obawiamy się tego, czego nie rozumiemy. Obawę warto jednak zamienić w ciekawość i dobre nawyki to naprawdę możliwe! Udowodnimy, że sprawdzanie składu produktów wcale nie jest trudne, jeśli pamięta się o kilku zasadach.
Gotowanie też może być łatwe. Ścisłe podążanie za przepisami nigdy nas nie przekonywało, gdyż odbierało przyjemność tworzenia, ograniczało pomysłowość i pochłaniało zbyt dużo czasu. Stawiamy na inspirowanie się przepisami i swobodne gotowanie z tego, co jest w lodówce, czy z produktów sezonowych. Jak się do tego zabrać z głową? Odpowiedź znajdziesz w książce!
Jagoda Fabicka i Katarzyna Rada, czytajsklad.com
Książki kucharskie nasze półki się od nich uginają, ale przepisy zwykle nie spełniają wymagań, jakie im dzisiaj stawiamy. Chcemy, żeby były szybkie do wykonania, proste, z dostępnych w każdym sklepie składników, zdrowe, a jednocześnie smaczne. Takie właśnie znajdują się w tej książce. Dodatkowym walorem są porady, w jaki sposób wybierać produkty spożywcze. Nauka czytania składu powinna wejść nam w krew i stać się dobrym nawykiem. Polecam z całego zielonego serca.
dr nauk o zdrowiu Hanna Stolińska, dietetyk kliniczny
Urozmaicenie diety jest podstawą zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. Książka, którą trzymasz w ręku, ułatwi dokonywanie trafnych wyborów żywieniowych. Zawarte w niej przepisy bazują na produktach dobrych jakościowo, a ponadto zapewniają różnorodność posiłków.
dr Justyna Bylinowska, redaktor naczelna portalu Dietetycy.org.pl

Azymut

 • Autor: 

  Jagoda Fabicka Katarzyna Rada

 • Ilość stron: 

  224

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  zintegrowana

 • ISBN: 

  9788327125651