Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788381713825
Wysyłka od: 9.90 PLN
Retrogradacja Merkurego co oznacza dla Ciebie?
Niniejsza książka w całości poświęcona jest tematyce retrogradacji Merkurego. Merkury to planeta komunikacji. Ilekroć otwierasz usta, aby coś powiedzieć, lub wówczas, gdy coś piszesz od wiadomości e-mail po powieść lub nawet jeśli myślisz lub słuchasz kogoś, używasz swojego Merkurego. To planeta umysłu, która kieruje sposobem mówienia, pisania, wyrażania siebie i przyjmowania informacji. Ma wpływ na Twój proces intelektualny. Wiedząc, w którym znaku i domu znajduje się w Twoim przypadku Merkury, dowiesz się, jak myślisz i wyrażasz siebie, a nawet jak negocjujesz.
Co Merkury mówi o Tobie?
Merkury jest także planetą transportu, krótkich podróży i dojazdów do pracy. Reguluje handel oraz rządzi Twoim dowcipem, myślami i pragnieniem wiedzy oraz chęcią i umiejętnością uczenia się. Czy myślisz szybko? Lubisz analizować sprawy i z łatwością przyswajasz wiedzę? Czy potrafisz dochować tajemnic? Gdy dowiesz się o swoim Merkurym nieco więcej, uzyskasz odpowiedzi na tego rodzaju pytania. Jeśli jesteś osobą, która zbyt dużo i intensywnie myśli, albo nie potrafi podejmować decyzji, z pewnością jest to rezultatem oddziaływania Merkurego.
Jak retrogradacja Merkurego wpływa na Ciebie?
Może też zdarzyć się tak, że wszystko, czego byłeś wcześniej pewien, w okresie retrogradacji Merkurego wywraca się do góry nogami: najlepsze plany nie wypalają, a Ty zaczynasz odpływać w połowie wypowiadanego zdania. Być może zaobserwujesz także, że:
gadżety, które działały bez zarzutu, nagle się psują.
nie możesz znaleźć kluczy.
kupujesz coś drogiego i kilka tygodni później dowiadujesz się, że obniżono cenę o połowę lub gdzieś indziej można było to kupić taniej.
komputer ulega awarii i tracisz całą zapisaną na nim pracę. Dokumenty nie docierają do właściwego odbiorcy lub telefon czy wiadomość tekstowa pozostają bez odpowiedzi.
utykasz w korku lub psuje ci się samochód.
Jak możesz wykorzystać Merkurego w retrogradacji?
Oczywiście wszystkie te zdarzenia mają miejsce również wówczas, gdy Merkury nie retrograduje. W trakcie interesującej nas fazy po prostu występują one częściej. Wszystko to jest źródłem dyskomfortu, stresu i frustracji. Najlepszym, co możesz w takiej sytuacji zrobić, jest planowanie z wyprzedzeniem i zwracanie szczególnej uwagi na wpływ Merkurego. Warto też pamiętać, że w tym okresie mają miejsce także pozytywne wydarzenia. Na przykład:
kontaktuje się z Tobą przyjaciel z dawnych lat.
udaje Ci się dokończyć projekt, który doprowadzał cię do szaleństwa.
renegocjujesz umowę i zyskujesz dodatkowe korzyści.
musisz rozpocząć projekt od nowa, ale dzięki temu staje się on lepszy.
odnajdujesz przedmiot, którego szukałeś.
Twoje mieszkanie po remoncie wygląda lepiej niż zakładałeś.
Retrogradacja Merkurego w Twoim horoskopie urodzeniowym
Jednakże, podobnie jak wszystkie wzorce planetarne, retrogradacja Merkurego wpływa na ciebie silniej, jeśli jest związana z Twoim horoskopem urodzeniowym. Jeśli na przykład przyszedłeś na świat pod znakiem Barana, a Merkury retrogradował wówczas w Baranie, to interesujące nas zjawisko prawdopodobnie wpłynie na ciebie silniej niż na osobę urodzoną pod znakiem Raka (chyba, że człowiek ten ma, powiedzmy, księżyc w Raku, i w chwili jego urodzenia retrogradował w nim Merkury).
W tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania:
Jak retrogradacja Merkurego wpłynie na Ciebie?
Retrogradacja Merkurego a żywioły jak oddziałują na Ciebie?
Jakie znaczenie ma fakt, że urodziłeś się w trakcie retrogradacji Merkurego?
Jakie korzyści płyną z retrogradacji Merkurego w każdym znaku zodiaku?
Retrogradacja Merkurego w każdym z Domów dziedziny życia, których dotyczą Twoje najistotniejsze sprawy.
Czym są fazy cienia?
Jaki wpływ ma retrogradacja Merkurego, gdy spotyka się z Twoimi planetami?
Kalendarium retrogradacji Merkurego dla Ciebie jak zaplanować swoją przyszłość?
Odkryj wpływ Merkurego na Twoje życie

Azymut

 • Autor: 

  Kim Farnell, Yasmin Boland

 • Ilość stron: 

  192

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  205x145 mm

 • ISBN: 

  9788381713825