Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Sonia Draga
Pełna dręczących obrazów i ważnych pytań. New York Times Book Review
Niesamowita powieść psychologiczna z elementami horroruz krótkiej listy nominowanych do międzynarodowej nagrody Man Booker 2017!
Ta powieść jest jak senny koszmar, jak opowiastka o duchach rozgrywająca się w rzeczywistym świecie
Młoda kobieta, Amanda, umiera w wiejskim szpitalu. Przy jej łóżku czuwa chłopiec imieniem Dawid. Nie jest jej synem, a ona nie jest jego matką. Wspólnie opowiadają przerażającą historię o udręczonych, pełnych toksyn duszach, a także o sile i desperacji. Niemalże widmowy głos Dawida zmusza kobietę do zmierzenia się z prawdą o jej stanie przypomina sobie porzucenie męża i wyjazd na argentyńską wieś, a także obsesję na punkcie bezpieczeństwa własnej córeczki bezpieczną odległość.
Schweblin, z wirtuozerią godną najlepszych głosów nowoczesnej literatury, snuje opowieść o współczesnej Argentynie, jej zagrożeniach i bolączkach, o niebezpieczeństwach, jakie niesie uprawa genetycznie zmodyfikowanej żywności, a także o obezwładniającej potrzebie rodziców, by uchronić własne dzieci przed wszelkim złem.
Niewielka powieść, która wywołuje burzę. Zgrabna, lecz wybuchowa mieszanka. Schweblin z wirtuozerią łączy studium nad matczyną trwogą z horrorem o podłożu ekologicznym. The Economist
Hipnotyzująca, wciągająca lektura w świetnym stylu. The Oprah Magazine

Azymut

 • Autor: 

  Samanta Schweblin

 • Ilość stron: 

  136

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  zintegrowana

 • Format: 

  195x123 mm

 • ISBN: 

  9788381109857

Polecamy