Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788394489595
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Literówka
Przedstawiamy Wam najnowszą książkę Literówki, ale tym razem nie ma w niej liter.
Co się stanie, kiedy chłopiec szperając w kulisach opuszczonego teatru, wbiegnie z impetem, przez zawieszoną kurtynę, wprost na scenę?
Kto mógłby przypuszczać, że tego popołudnia cofnie się w czasie o kilkaset lat do czasów królowej Elżbiety, wprost przed szekspirowską publiczność?
Od tego popołudnia nic już nie będzie takie samo, a przyjaźń, którą nawiąże, na zawsze pozostanie w jego sercu.
Jeden z najlepszych picturebooków, w którym sztuka ilustracje akwarelowe miesza się z przygodą. To historia w obrazkach o ciekawskim chłopcu, magicznej pelerynie, gderliwym bardzie, uwięzionym niedźwiedziu i pewnym baronie, który był o krok od stracenia głowy i to dosłownie.
Wszystkie książki dla dzieci mają ilustracje, które są uzupełnieniem tekstu. Co byłoby jednak, gdyby trochę zmienić te proporcje i prymat przyznać nie słowom, ale obrazom? To właśnie jest picturebook. Tu wizualna strona staje się doskonałym pretekstem do rozmów z dzieckiem na różne tematy, rozwijania kreatywności, a także zachęcania do dalszego kontaktu z literaturą.
Kontakt ze sztuką. Picturebook to często pierwsza formą sztuki, z jaką spotyka się mały człowiek. Warto więc zadbać o to, by była to sztuka najwyższych lotów. Ponieważ w picturebookach ilustracja jest tak samo ważna jak tekst, poświęca się jej wiele uwagi i przygotowują ją najlepsi rysownicy. W ten sposób możesz kształtować w dziecku poczucie estetyki.
Zachęta do dalszego obcowania z literaturą. Co zrobić, aby dziecko chciało w przyszłości czytać książki? to pytanie zadaje sobie wielu rodziców. Odpowiedź jest prosta! Należy sprawić, aby pierwszy kontakt potomka z książką był wspaniałą przygodą, za którą dziecko będzie cały czas tęsknić. Takie właśnie pierwsze spotkanie z literaturą gwarantuje picturebook.

Azymut

 • Autor: 

  Gregory Rogers

 • Ilość stron: 

  40

 • Rok wydania: 

  2018

 • Oprawa: 

  twarda

 • Format: 

  23,8x31 cm

 • ISBN: 

  9788394489595