Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: burda książki
Wycieczki poza utarte szlaki
Rady bywalców
Najważniejsze atrakcje
Nowe wydanie
Nikt nie zna świata lepiej niż my
Spędź urlop w Japonii, poznaj jej estetykę, upodobania i zachowania mieszkańców. Zostań gwiazdą karaoke. Delektuj się najświeższym sushi na targu Toyosu. Wciel się w ascetycznego mnicha. Zanocuj w kapsułowym hotelu lub shukub albo wędrując średniowiecznym traktem w ryokanie. Poszukaj gejsz i maiko. Sprawdź wyłącznie japońskie futurystyczne udogodnienia. I nie zapomnij o dymiących wulkanach i kąpieli w onsenie!
MARSZRUTY pomogą zaplanować pobyt w Japonii w zależności od czasu, jakim dysponujemy, i zainteresowań.
NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA w tym wejście (z noclegiem) na świętą górę Fudżi, udział w hanami i herbacianym ceremoniale, obejrzenie spektaklu kabuki, surfowanie na Okinawie i medytacja zazen.
RADY BYWALCÓW od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po miejscowych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
TRASY 6 WYCIECZEK PIESZYCH opatrzone klarownymi planami, m.in. spacerów po Hakodate, Hagi, Tsuwano, tokijskiej Shibuyi i jednej z dzielnic Kioto.
PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH WYCIECZEK w tym tropem waleni, po pięknych japońskich ogrodach, przez dziewicze obszary Hokkaido, po mokradłach Kushiro czy jednym z pielgrzymkowych szlaków Kumano Kod.
LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki pieszej.
WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca

Azymut

 • Autor: 

  Perrin Lindelauf, Jacek Sikora

 • Ilość stron: 

  400

 • Rok wydania: 

  2019

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  13,3x21,4x4 cm

 • ISBN: 

  9788380534971

Polecamy