Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: burda książki
Wycieczki poza utarte szlaki
Rady bywalców
Najważniejsze atrakcje
Nowe wydanie
Nikt nie zna świata lepiej niż my
Spędź urlop na Kubie! Zobacz, jakie atrakcje oferuje ta pełna sprzeczności, gorąca wyspa: piękne plaże z białym piaskiem, szmaragdowe morze, rafy koralowe, palmy królewskie, farmy z krokodylami, cygara, rum, zmysłową muzykę i architekturę kolonialną. Możesz tu do woli nurkować, spędzać czas na rajskich plażach, poznawać miejscową florę i faunę, a także historię tego niezwykłego kraju naznaczoną przez rewolucję, Fidela Castro i Ernesta Che Guevarę.
MARSZRUTY pomogą zaplanować pobyt na Kubie w zależności od czasu, jakim dysponujemy, i zainteresowań.
NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA poddawanie się wszechobecnej, porywającej muzyce od son do salsy, penetrowanie urzekajacych raf koralowych i podążanie szlakiem rewolucji kubańskiej.
RADY BYWALCÓW od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po miejscowych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
TRASY 4 WYCIECZEK PIESZYCH I 3 SAMOCHODOWYCH opatrzone mapami i planami, m.in. po Starej Hawanie (Habana Vieja), kolonialnym Camagey i sielskim północnym wybrzeżu.
PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH WYCIECZEK w tym na Finca El Pinar San Lus najbardziej znaną plantację tytoniu, do Santa Luca gdzie można nurkować z rekinami oraz do La Comandancia de la Plata w górach Sierra Maestra dawnej kwatery dowództwa castrowskiej partyzantki.
LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki, wzbogacone o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji.
WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i poznanie każdego miejsca.

Azymut

 • Autor: 

  Christopher P. Baker, Jacek Sikora, Julia Zabrodz

 • Ilość stron: 

  272

 • Rok wydania: 

  2019

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  13,3x21,4x2 cm

 • ISBN: 

  9788380534995

Polecamy