Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: burda książki
Wycieczki poza utarte szlaki
Rady bywalców
Najważniejsze atrakcje
Spędź aktywnie urlop w Czechach i na Morawach! Zachwyć się Pragą z Wełtawy. Spróbuj sił na estradzie, na której grał Bill Clinton. Sprawdź, że kuchnia czeska nie tylko knedlikami stoi. Odkryj osobliwości krasu, zwiedź zabytkowe zamki i pałace. Przemierz rowerem krainę winnic na pograniczu czesko-austriackim, a Szumawę z siodła. Podziwiaj dzieła mistrzów baroku i secesji. I nie zapomnij o dokonaniach browarników.
MARSZRUTY, oparte na bogactwie doświadczeń, pomogą zaplanować pobyt adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.
NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA, w tym zbieranie leśnych owoców, zwiedzanie browarów, odwiedziny w kopalni węgla, konne wędrówki po górach i samodzielne konstruowanie kukiełek.
RADY BYWALCÓW, od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po rodzimych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
TRASY 4 WYCIECZEK PIESZYCH I 2 SAMOCHODOWYCH, opatrzone klarownymi mapami i planami m.in. spacerów po praskiej Starówce, zabytkowym Ołomuńcu i Karlowych Warach oraz objazdu zamków południowych Czech.
PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH SZLAKÓW, w tym do zamku Trosky w eskm rju, pośród wzniesień Szumawy na granicy z Austrią i Niemcami, po wołoskim skansenie na Morawach oraz zakamarkach klasztoru na Strahowie.
LISTA TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki pieszej bądź samochodowej.
WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY, które ułatwiają podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca

Azymut

 • Autor: 

  Stephen Brook, Jacek Sikora

 • Ilość stron: 

  336

 • Rok wydania: 

  2019

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  13,3x21,4x3 cm

 • ISBN: 

  9788380534988

Polecamy