Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: burda książki
Wycieczki poza utarte szlaki
Rady bywalców
Najważniejsze atrakcje
Nowe wydanie
Nikt nie zna świata lepiej niż my
Spędź urlop na południu Włoch! To kraina pięknych kościołów, zamków i miasteczek, w których czas się zatrzymał. To Neapol miasto pizzy, opery i Sophii Loren, to wspaniałe Wybrzeże Amalfi z miasteczkami na zboczu gór, urzekająca wyspa Capri z Lazurową Grotą, słynne stanowiska archeologiczne w Pompejach i Herkulanum, miasteczka Sycylii i plaże Sardynii. Kraina wulkanów, greckich świątyń i niezapomnianych pejzaży, pełnych temperamentu ludzi oraz doskonałych, potraw.
MARSZRUTY pomogą zaplanować pobyt w Neapolu, na Wybrzeżu Amalfi oraz włoskich wyspach w zależności od czasu, jakim dysponujemy, i zainteresowań.
NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA w tym nurkowanie na Wybrzeżu Amalfi, wspinaczki na Monte Solaro na Capri i Etnę na Sycylii, a także udział w festynie z tańcem tarantella.
RADY BYWALCÓW od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po miejscowych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
TRASY 1 WYCIECZKI PIESZEJ I 3 SAMOCHODOWYCH opatrzone mapami i planami, m.in. po niezwykłym Wybrzeżu Amalfi, spaceru po historycznym centrum Neapolu oraz wyprawy samochodem po romańskich miasteczkach Apulii.
PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH WYCIECZEK w tym wędrówki po górach Sila, obserwowania ptaków na półwyspie Gargano, zwiedzania starożytnych miast Sardynii.
LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki, wzbogacone o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji.
WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i poznanie każdego miejsca.

Azymut

 • Autor: 

  Tim Jepson, Jacek Sikora, Beata Brózda-Roccasecca

 • Ilość stron: 

  240

 • Rok wydania: 

  2019

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Format: 

  13,3x21,4x2 cm

 • ISBN: 

  9788380535008

Polecamy