Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Mattel
Młodzi korsarze pokochają tworzenie ekscytujących przygód na pełnym morzu za pomocą zestawu Imaginext Shark Bite Pirate Ship. Mogą wypłynąć, popychając statek - boczne płetwy poruszają się w górę iw dół, więc wygląda na to, że pływa! Trzy Power Pads ożywiają ten zabawkowy statek piracki, gdy dzieci bronią go przed niespodziewanymi atakami i żądnymi skarbów łajdakami!
Imaginext Power Pads oddają akcję w ręce dzieci. Naciśnij środkowy Power Pad, aby otworzyć paszczę rekina i schwytać wroga. Włącz drugi Power Pad, aby wycelować armatę i naciśnij przycisk, aby strzelać do atakujących! Obróć trzeci Power Pad w lewo, aby odkryć ukryty skarb - i obróć go w prawo, aby wystrzelić pociski! Co zrobić z więźniami. Dzieci mogą wrzucić je do brygu, zmusić do chodzenia po desce lub powiesić na podwórzu! Na statku jest wiele miejsc, w których można kontynuować zabawę w piratów.
Aaargh! Nigdy nie dostaniesz w swoje brudne ręce skarbu! Posłuchaj, jak Twoje dziecko zaczyna tworzyć historie i dialogi, gdy używa tego zestawu, aby zanurzyć się głęboko w swojej wyobraźni.

Azymut

  • ISBN: 

    3+