Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
EAN: 9788366404991
Wysyłka od: 9.90 PLN
Producent: Edgard
Słuchaj, zapamiętuj i rozmawiaj śmiało!
Niemiecki. Niezbędne zwroty to nowoczesny kurs przeznaczony dla osób znających język niemiecki na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (A2-B1). Ucz się i poszerzaj swoje słownictwo w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu. Poznaj i utrwal zwroty oraz wyrażenia przydatne na co dzień!
Kurs to ponad 650 zwrotów i wyrażeń przydatnych w codziennej komunikacji. Dzięki nim będziesz umiał przedstawić się, wyrazić swoją opinię, zapytać o drogę, zrobić zakupy czy prowadzić rozmowę przez telefon. W skład kursu wchodzą: książka oraz ponad 2 godziny nagrań profesjonalnych lektorów na płycie i do pobrania.
Książka zawiera materiał leksykalny, ćwiczenia utrwalające oraz testy podsumowujące. W 11 rozdziałach znajdują się zwroty i wyrażenia na każdą okazję. Dodatkowo podręcznik zawiera ćwiczenia, które ułatwią opanowanie umiejętności swobodnego komunikowania się oraz utrwalą przedstawiony materiał. Na końcu książki znajduje się praktyczny słowniczek.
Ponad 2 godziny wysokiej jakości nagrań profesjonalnych lektorów pozwolą osłuchać się z językiem i utrwalić prawidłową wymowę. Nagrań możesz słuchać wszędzie: na spacerze, podczas jazdy samochodem i w drodze do pracy.
Niemiecki. Niezbędne zwroty to:
- nowa edycja bestsellera
- książka, płyta CD i nagrania MP3
- ponad 2 godziny nagrań wysokiej jakości native speakerów
- ponad 650 gotowych wyrażeń wraz z przykładowymi zdaniami
- ćwiczenia utrwalające i test podsumowujący
- praktyczny słowniczek na końcu książki
- słówka oraz gotowe wzorce komunikacyjne w formie zwrotów i pytań

Azymut

 • Autor: 

  Eliza Chabros, Ewa Kędzierska, dr Anna Mielniczuk

 • Ilość stron: 

  120

 • Rok wydania: 

  2020

 • Oprawa: 

  zintegrowana

 • Format: 

  13,5x19 cm

 • ISBN: 

  9788366404991